Duurzaam1 jul '13 11:12

BNR Duurzaam | Inkoopbeleid: duurzaam of niet?

Auteur: BNR Webredactie

De overheid koopt per jaar voor ruim 60 miljard euro in. VNO-NCW, MVO Nederland en de Groene Zaak maken zich weer zorgen over het duurzaam inkoopbeleid van het Kabinet.

Het duurzaam inkoopbeleid heeft zeker ook positieve effecten gehad op de bewustwording bij bedrijven. Maar nu wordt het tijd voor de puntjes op de i, want er worden volgens VNO-NCW, MVO Nederland, MKB Nederland, NEVI en de Groene Zaak nog te weinig stappen gemaakt.

Over het duurzame inkoopbeleid van de overheid gaat Mark Beekhuis in BNR Duurzaam in gesprek met Marga Hoek, directeur De Groene Zaak. En Rob van Beek, beleidsadviseur Arbo & Milieu van de FME.

Verder praat Mark Beekhuis met Maurits van Huijstee schrijver van de kinderboekenserie Diego Zonnesteek. Van Huijstee vindt dat je kinderen moet vertellen dat het hergebruiken van grondstoffen en leven op een duurzame manier hartstikke leuk en spannend is.

BNR Duurzaam, maandag van 15.30 tot 16.00 uur


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen