De Nationale Autoshow2 jul '12 21:08

Audi introduceert A1 Connect

Auteur: Lars Welbers

Audi introduceert een exclusieve uitvoering van de Audi A1/A1 Sportback die in een gelimiteerde oplage beschikbaar komt, de Connect.

De A1 Connect valt op door zijn uitgebreide standaarduitrusting in combinatie met een aantrekkelijke prijsstelling.

Veel extra's
Zoals gezegd komt de A1 Connect er als driedeurs en als Sportback. Bovendien is hij leverbaar met alle motoren/transmissies die voor de A1-reeks ter beschikking staan. Kenmerken van de A1 Connect zijn 16-inch lichtmetalen wielen, airco, een multifunctioneel sportstuur, het bestuurdersinformatiesysteem en een middenarmsteun met opbergvak voor.

Uitgebreid mediasysteem
Ook is er een mediasysteem inbegrepen met o.a. navigatievoorbereiding, 32 GB kaartlezer, Audi Music Interface met Bluetooth Audio Streaming, 180-Watt versterker en telefoonvoorbereiding. Ook uitgebreide kleurige interieurdetails, LED-lichtpakket en ventilatieroosters in hoogglans zwart.

Een hele lijst dus. De meerprijs van dit alles is 1.700 euro en dat betekent dat de A1 Connect leverbaar is vanaf 19.990 euro. Voor dat geld krijg je de A1 1.2 TFSI met 86 pk en 20% bijtelling.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen