
Een mogelijke ebolabesmetting in Berlijn. Een arbeidsbureau is daar vanmiddag ontruimd nadat een vrouw onwel werd en last heeft van ebolaverschijnselen. Bertus Bouwman, correspondent in Berlijn, vertelt hier meer over.
IS terreurdreiging
Het Islamitische leger IS, gaat terreur plegen op Amerikaanse doelen. Dat hebben ze op internet bekend gemaakt. Dat roept de vraag op, hoe reëel die worden zijn. Bibi van Ginkel is onderzoeker van terreurvraagstukken bij Instituut Clingendaal
Leguaan als lekker hapje
De regering van Nicaragua heeft de bevolking opgeroepen leguanen te gaan fokken om dreigende voedseltekorten tegen te gaan. Het Midden-Amerikaanse land kampt met de ernstigste droogte in 32 jaar. Daardoor zijn al duizenden stuks vee omgekomen en dreigen oogsten van bonen en mais dit jaar volledig te mislukken. Tv-kok Rene Pluijm vertelt hoe je leguaan klaar kan maken.
Dat en meer tussen 16.00 en 19.00 uur bij Spitsuur met Petra Grijzen.