Over de provinciale staten ging het vrijwel niet in het verkiezingsdebat van Pauw.
Griekenland
Griekenland dreigt de grens open te gooien voor vluchtelingen als de EU het land niet steunt. Onder de vluchtelingen kunnen zich ook terroristen van IS bevinden, waarschuwde de Griekse minister van Defensie. Vandaag praten de ministers van justitie van de Europese Unie hierover.
Shell
Shell Duitsland zet vol in op de levering van vloeibaar aardgas. Het zogeheten LNG. Zowel voor het vrachtvervoer over de weg als op het water moet daarom een compleet nieuwe infrastructuur worden opgebouwd, ook in Nederland.
Imtech
Oud-Imtech topman René van der Bruggen heeft de Duitse tak van Imtech met valse facturen gedwongen tientallen miljoenen euro's af te staan. Dat geld werd gebruikt om tekorten in Nederland te verhullen. Dat blijkt uit onderzoek van De Telegraaf en de Duitse Krant Handelsblatt
De Ochtendspits met Meindert Schut, van 06:00 tot 09:30 uur.