BNR's Election Watch (Reinout van Wagtendonk, Bernard Hammelburg en Jan Postma) volgde de hele verkiezingen.
Antisemitisme
Clash of Clans, een grote gamehit met miljoenen actieve spelers, biedt ruimte aan antisemitisme. In het spel noemen tientallen groepen van spelers zich bijvoorbeeld ‘holocaust’. Ook gebruiken spelers provocerende antisemitistische onderschriften. Een bijdrage van Elfanie Toelaer.
Piketty
Een hogere belasting op vermogen blijft een heet discussiepunt in de coalitie van PvdA en VVD. Vandaag spreekt de Tweede Kamer over de kwestie met een warm pleitbezorger van een hoge vermogenstaks: de Franse topeconoom Thomas Piketty. Een bijdrage van Edwin Driessen.
Volvo Ocean Race
Voor de zeven boten in de Volvo Ocean Race zit de eerste etappe er bijna op. Via de satelliettelefoon contact met Gerd Jan Poortman, crewlid van Team Brunel
De Ochtendspits met Tom van 't Hek, van 06:00 tot 09:30 uur.