Economie9 nov '16 11:20

Vodafone sluit winkels BelCompany

Auteur: Noémi Prent

Vodafone heeft aangekondigd te stoppen met winkelketen BelCompany. Een deel van de BelCompany-zaken zal worden gesloten, een ander deel zal worden omgebouwd tot Vodafone. Dat meldt de Vodafone-directeur.

Foto: ANP
Foto: ANP

De voornaamste reden voor het sluiten van de winkels van BelCompany is het feit dat de doelgroepen van beide zaken steeds dichter naar elkaar toegroeien. Op korte termijn zullen er sowieso tien winkels van BelCompany de deuren sluiten. De werknemers van deze zaken hoeven niet bang te zijn hun baan te verliezen, deze worden intern herplaatst.

Stabiele omzet

De omzet van het afgelopen boekjaar was vrijwel gelijk aan de omzet van het jaar ervoor, meldde Vodafone in mei. Een lichte daling van de inkomsten bij mobiele telefonie werd gecompenseerd door groei bij vaste telecomdiensten.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen