'Op dit moment brengt Elon Musk meer schade toe dan dat hij het bedrijf vooruit helpt'
Elon Musk, de baas van Tesla, is opnieuw in de fout gegaan op Twitter. Dinsdagavond tweette hij dat er nog dit jaar 500 duizend Tesla's van de band rollen. Iets wat hij kort daarna weer moest rectificeren. Eerder zou er - na een tik op de vingers van beurswaakhond SEC - nog een Twitternanny komen voor Musk.
Remco Janssen, oprichter PR-bureau Proudly Represents: 'Ik denk dat iedereen een Twitternanny nodig heeft, maar Elon Musk nog wel het meest van iedereen. Wat hij blijkbaar onderschat is hoe ongelooflijk nauwgezet de pers hem op de huid zit en helemaal na die recente incidenten. En dat elke komma bijna wordt gespeld, gecheckt en gecontroleerd.'
| FD
Tesla hoopt Model 3 Standard Range nog dit jaar op de markt te brengen
Het ergste probleem is dat hij blijkbaar mensen in zijn team mist die hem tot de orde kunnen roepen en die hem kunnen waarschuwen voor dit soort zaken, zegt Janssen.
'Alles wat hij zegt is wereldnieuws. En dat moet hij zich nu maar eens een keer echt gaan realiseren.'
Tesla made 0 cars in 2011, but will make around 500k in 2019
— Elon Musk (@elonmusk) 20 februari 2019