Intussen in het Verenigd Koninkrijk...
Ze lijkt wel negen levens te hebben. Maar hoewel de Britse premier May weinig aanstalten maakt om op te stappen, klinkt de roep om haar aftreden steeds luider. Intussen kiest het Verenigd Koninkrijk voor de Europese verkiezingen. Daarbij draait het maar om een ding: Hoe groot wordt de overwinning van de Brexit Party van Nigel Farage?
Farage's Brexit Party heeft geen manifest, geen beleid en geen statuut, maar de partij heeft de meest charismatische leider en een duidelijke, heldere boodschap. Correspondent Lia van Bekhoven nam een kijkje op een campagnebijeenkomst.
LUISTER OOK
Tories dreigen 5e partij van het Verenigd Koninkrijk te worden
LUISTER OOK
Theresa May blijft wéér zitten
En May? May weigerde gisteren gewoon gehoor te geven aan het verzoek van haar fractie om haar Brexitakkoord in te trekken. 'Ze had zich verschanst in Downingstreet. Alsof ze een bank voor de deur had geschoven.