Iedere dag vragen we onze eerste gast aan het eind van het interview naar zijn of haar favoriete nummer. Omdat iemands muziekkeuze een mooi inkijkje geeft in wat hem of haar beweegt of bezighoudt. Hans Winters, CEO van Siemens Nederland, koos voor het in Duitsland populaire Lass Uns Gehen van Revolverheld.
Hans Winters heeft zelf tien jaar in Duitsland gewoond en is daarom vertrouwd met Duitse muziek. Maar het is vooral de tekst van het nummer die deze keuze heeft geïnspireerd voor Winters. 'Lass uns gehen, als we een energietransitie willen beginnen, laat we dan vooral beginnen', zegt de CEO van Siemens Nederland.
'Lass uns gehen, als we een energietransitie willen beginnen, laat we dan vooral beginnen', zegt de CEO van Siemens Nederland. (Videoclip YouTube - Revolverheld - Lass Uns Gehen)