Welke influencer is geschikt voor jouw bedrijf?
Een beetje onderneming brengt tegenwoordig zijn producten aan de man met behulp van invloedrijke bloggers en vloggers. Maar hoe vindt je die mensen eigenlijk, zonder al te veel tijd te verliezen?
Daar heeft Paolo Martorino van Join Marketing een oplossing voor gevonden. Met behulp van kunstmatige intelligentie worden bedrijven en influencers namelijk razendsnel aan elkaar gekoppeld.
Martorino: 'De algoritmes matchen de influencers aan de bedrijven. Die algoritmes leren de influencers kennen doordat we de content lezen en zien. Daarnaast zijn we in staat om te kijken wat het beste werkt voor een merk of campagne.'
Hoewel Join Marketing pas drie maanden commercieel live is, is het algoritme volgens Martorino al erg slim: 'Er zijn al tientallen campagnes gedaan via ons platform. De matches zijn al heel erg optimaal, maar we proberen steeds verder te gaan.'
Lees ook: Bijna alle jongvolwassenen kijken vlogs