Ondernemen9 mei '19 09:08Aangepast op 9 mei '19 11:50

Ondernemer, dit is hèt moment om je bedrijf te verkopen

Auteur: BNR Webredactie

Ben je MKB'er en wil je cashen, dan is dit wellicht hét moment om je bedrijf te verkopen. Uit een analyse die adviesbureau EY maakte op verzoek van het FD, blijkt namelijk dat de vraag naar bedrijven groot is, terwijl het aanbod juist laag is. En dat betekent dus hoge prijzen voor die paar ondernemingen die wél te koop staan.

'Op het moment dat je de wind in de zeilen hebt in deze economie en je hebt een goed businessmodel, dan is dit wel een goed moment om aansluiting te zoeken bij een grote partij of om een private equity-partij te laten toetreden', zegt Jeroen Valk, hoofd fusies en overnames van EY. Bedrijven die zich bezighouden met it, hosting, software en hightech-industrie leveren het meest op.

Als je wilt weten hoe je als mkb'er je bedrijf goed in de overnamemarkt zet, luister dan naar Ferry Mahon, managing director bij adviesbureau Marktlink, dat bemiddelt bij bedrijfsverkopen tot 200 miljoen.

( ANP)

Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen