Is Nederland EK-favoriet af?
Duitsland versloeg Oranje dinsdag met attractief voetbal en wist Oranje zelfs de grootste nederlaag in 15 jaar toe te brengen. Het werd 3-0 voor de Duitsers. Volgens middenvelder Mark van Bommel is Duitsland nu de absolute favoriet op het komende EK.
Vroeger was het een ploeg van saai, maar degelijk spel. En natuurlijk van het winnen in de laatste minuut. En juist dat cliché kan na de wedstrijd van woensdag in de prullenbak. Duitsland speelt tegenwoordig op zijn Hollands.
Hoewel aanvoerder Mark van Bommel het gisteravond vlak na de wedstrijd nog niet over zijn lippen kon krijgen, ziet hij 'der Mannschaft' nu als favoriet voor het winnen van het EK in Polen en de Ukraïne.
"Ik zeg het zoals het is. Duitsland is op dit moment de grote favoriet om Europees kampioen te worden. Laat ze die favorietenrol maar waarmaken", zei Mark van Bommel tegen BNR-sportverslaggever Edwin Driessen.