Sport10 mrt '11 23:01

FC Twente wint van Zenit

Auteur: Harmen Simon Teunis

Van de drie Nederlandse clubs die donderdagavond voor eigen publiek in de Europa League in actie kwamen, behaalde alleen FC Twente de overwinning. De Tukkers waren met liefst 3-0 te sterk voor de Russische kampioen Zenit St. Petersburg.

FC Twente heeft donderdagavond in de achtste finales van de Europa League gewonnen van Zenit Sint-Petersburg. In de Veste werd het 3-0 voor de thuisclub.In de eerste helft kwam FC Twente op voorsprong door een treffer van Luuk de Jong. Na de hervatting maakte Denny Landzaat er 2-0 van. In de extra tijd zorgde De Jong nog voor 3-0.
De return is over een week in Rusland. Het was de eerste keer dit seizoen dat FC Twente op eigen veld een Europees duel won. De vier voorgaande, waarvan drie in de Champions League, werden gelijk gespeeld.


Deel dit artikel

Gerelateerde artikelen