BNR Topic | Nederland moet in Syrië gaan bombarderen
Nederland praat over een verlenging van de missie tegen IS in Irak. En ook over luchtaanvallen boven Syrië. Moet Nederland daaraan meedoen, ook als er geen internationaal mandaat voor is? Geef je mening!
Het ministerie van Defensie bevestigt een bericht in de Volkskrant dat hierover achter de schermen wordt gepraat. Nu voert Nederland alleen nog luchtaanvallen uit in Irak.
Onze stelling: 'Nederland moet in Syrië gaan bombarderen'
Vind jij dit ook? Moet IS koste wat kost bestreden worden? Moet Nederland niet langer wachten tot de rest van de wereld actie onderneemt?
Of ben je het oneens, bijvoorbeeld omdat je internationale instemming cruciaal vindt? Laat het ons weten!
Reageren?
Discussieer mee! Je kunt reageren door te twitteren met #BNR. Stem op onze poll op de homepage of bel 020-468 0000.