Recordaantal aanrijdingen met wegwerkers
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
Rijkswaterstaat heeft dit jaar al een recordaantal aanrijdingen met wegwerkers geteld. 'En dan moeten de drukke en donkere maanden nog komen.'
Tot november zijn er 31 botsingen geweest met bots- en pijlwagens. Daarnaast zijn er tien voertuigen van weginspecteurs aangereden.
De kans op een ongeval stijgt, omdat er in de coronaperiode meer aan de weg wordt gewerkt. Bovendien is het weer drukker op de weg.
Volgens Rijkswaterstaat zorgt voornamelijk afleiding in het verkeer voor ongelukken. De aanrijdingen hebben grote impact op wegwerkers.
Verder in de auto-update:
Toyota heeft de nieuwe Aygo onthuld. De stadsauto is helemaal vernieuwd en hij wordt in de markt gezet als 'urban crossover'.
Aston Martin is gestart met de productie van de Valkyrie. De eerste exemplaren worden binnenkort afgeleverd bij klanten.