Alles over digitale personal assistents
De Google Assistent is vandaag in een Nederlandse versie verschenen. Het is een hulpprogramma waar je tegen kan praten, net als Siri van Apple of Alexa van Amazon. Maar waarom zou je dat doen? Wat kan je ermee? Wat is de toekomst, hoe gaat deze techniek zich verder ontwikkelen? En wat zijn de risico's?
Stel al je vragen vandaag niet aan Google Assistent of Siri, maar aan Jörgen Raymann. Via Twitter @BNR, Facebook, of email askme@bnr.nl. Whatsappen kan ook: 0613523903. Of bel Jörgen Raymann tussen 14 en 15 uur op 0204680000 en stel je vraag live in de uitzending.
Te gast in de studio: Iwan Verrips, techredacteur bij BNR en internetondernemer en pionier van het eerste uur Maarten Lens-Fitzgerald,