Deribit naar Panama, introduceert daily options
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
In dit uur podcast had Deribit, wereldwijd marktleider in crypto-derivaten (opties en futures), een omzet van 75 miljoen euro. Deribit is het grootste Nederlandse cryptobedrijf en het vertrekt naar Panama om de onduidelijkheid in de financiële regelgeving. Anderhalf jaar na zijn eerste optreden in de Cryptocast spreken we opnieuw met Marius Jansen, COO (nog wel) van Deribit.
Diverse nieuwtjes strijden hier om voorrang. Het belangrijkste is het vertrek van Deribit maar dat was al bekend. Nieuw is ook dat Deribit deze week daily options heeft geïntroduceerd: opties met een korte looptijd. Die nemen meteen 20% van de omzet voor hun rekening waarvan ongeveer de helft groei is. Marius Jansen zelf vertrekt mogelijk als COO om 'gewoon' adviseur te worden.
Ook gaan we het nog hebben over de recente investering in Deribit die het bedrijf waardeerde op honderden miljoenen euro's.
Nieuws:
Tesla stijgt sneller dan bitcoin
Superdure auto's getokeniseerd op de beurs van de Seychellen
Investering in Lightning Labs van oa Jack Dorsey en Marc van der Chijs
Er is nu een bitcoin-emoji op Twitter
Gast:
Video:
Links:
Marius eerder in de Cryptocast
Team:
Herbert Blankesteijn, presentator van BNR Digitaal
Madelon Vos, trader, YouTuber en bitcoin analist.