Geen Autosalon van Genève door coronavirus!
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
De Autosalon van Genève gaat niet door. Wat zijn de gevolgen? Verder aandacht voor de terugkeer van Honda in Nederland. Meindert test de Porsche Taycan. We gaan verder met de zoektocht naar de ideale youngtimer. En The Road to Zandvoort met Jan Lammers, sportief directeur van de Dutch Grand Prix-organisatie.
0:48 | Autosalon van Genève
De autobeurs van Genève gaat niet door vanwege het nieuwe coronavirus. De organisatie gaf een persconferentie. Je hoort de laatste stand van zaken in de show.
3:30 | Honda
Honda keert dit weekend officieel terug in Nederland. Over dat en meer praten we met Tjeerd Lemstra, hoofd van de autodivisie in de Benelux bij Honda.
17:17 | Porsche
Meindert test de eerste elektrische Porsche, de Taycan (Turbo).
24:28 | Youngtimer
De zoektocht naar de ideale youngtimer gaat vandaar verder. Gaat Meindert toch weer Saab rijden? We spreken Dirk Koppen, eigenaar van Saab Partners en Saabyoungtimerlease.nl in Meppel.
36:27 | The Road to Zandvoort
In The Road to Zandvoort volgen we de voorbereidingen op de Dutch Grand Prix. Te gast is Jan Lammers, sportief directeur van de organisatie.
Contact
Heb je een vraag of opmerking over de show? Mail ons: autoshow@bnr.nl. Je kunt ons ook vinden op Twitter, Facebook, Instagram en via bnr.nl/autoshow.