Petrolheads JayJay Boske en DJ La Fuente in da house!

De Nationale Autoshow25 mrt 202243 minuten
Of luister de podcast via:

Over de aflevering

Nog een week en dan veranderen de regels voor private lease. Verder aandacht voor de stand van zaken bij autodealers. Petrolheads JayJay Boske en DJ La Fuente schuiven aan over Day1 World of Cars. En Wouter test de Maserati MC20.

1:25 | Private lease

Over een week veranderen de regels voor private lease. We spreken Sunny Schenkers, expert lenen bij Pricewise, en Renate Hemerik, voorzitter van Vereniging van Nederlandse Autoleasemaatschappijen (VNA).

7:26 | Autodealers

Autodealers hebben het afgelopen jaar een hoger rendement geboekt, blijkt uit de Bovag Branche Barometer. Te gast is Bert de Kroon, voorzitter van Bovag Autodealers.

Image

21:23 | Day1 Word of Cars

Petrolheads JayJay Boske en Job Smeltzer (DJ La Fuente) organiseren dit weekend Day1 World of Cars op TT Circuit Assen.

36:16 Maserati

Wouter Karssen test de Maserati MC20.

Contact

Heb je een vraag of opmerking over de show? Mail ons: autoshow@bnr.nl. Je kunt ons ook vinden op Twitter, Facebook en Instagram.


Mede mogelijk gemaakt door