In Flevoland vinden ze het lawaai van Lelystad Airport wel best
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
Parkeren bij ziekenhuizen werd weer duurder, maar er is ook één ziekenhuis waar het juist gratis werd. Na een explosieve groei van Chinese investeringen in Europese infrastructuur, is die nu ineens gehalveerd. Er is veel verzet tegen de gevreesde geluidsoverlast van Lelystad Airport in alle provincies rond het vliegveld, behalve in Flevoland.
Parkeren bij ziekenhuizen toch weer duurder - met Lotte Elbrink
- Parkeren bij ziekenhuizen weer duurder
Minder Chinese investeringen in Europa - met Jean Dohmen
- Chinese investeringen vinden minder snel hun weg naar Europa
In Flevoland is het verrassend stil - met Bas Knoop
- Provinciaal verzet zet strijd om Lelystad Airport verder op scherp
Reageren? Mail naar newsroom@bnr.nl
Vrijdag sprak ik in Newsroom met FD-collega Cor de Horde over bitcoins en andere cryptovaluta. Dat was naar aanleiding van een onderzoek van de Britse AFM. Daar mailde René over, die zichzelf omschrijft als '(blijkbaar) een belieber' in bitcoins. Want die beleggers kwamen er niet zo goed vanaf in dat onderzoek.
René vond ons overduidelijk niet kritisch genoeg over dat rapport. Hij suggereert dat Cor en ik naar een aflevering van de Cryptocast luisteren. Namelijk die met Willem Middelkoop.
Tip van de redactie: luister óók naar De Technoloog, Econoom Sweder van Wijnbergen: bitcoin gaat naar nul.