Nog meer sneeuw
Er is volgens het KNMI vanaf vanmiddag grote kans op gevaarlijk of extreem weer waarbij de impact groot is en er kans is op schade, letsel of veel overlast. De ANWB verwacht een zeer zware avondspits.
Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid door bevriezing en verse sneeuw. Mocht je de weg op moeten met dit weer: veel problemen met de auto zijn echt te voorkomen.
Derivaten
De politiek en de Autoriteit Financiële Markten moeten meer druk zetten op de banken om rentederivaten voor het mkb te compenseren. Dat zegt Hans Biesheuvel, voorzitter van mkb-vereniging Ondernemend Nederland.
'Mannenberoep'
Precies 25 jaar geleden begon Radio 538 met uitzenden. Het station groeide uit tot de meest beluisterde muziekzender van ons land. Dj van het eerste uur Erik de Zwart spreekt op BNR over het succes van de zender en over vrouwen op de radio.

De Ochtendspits
Bas van Werven stoomt je met het laatste nieuws klaar voor je werkdag.