Campagne-hackers doemen weer op
Russische, Chinese en Iraanse staatshackers hebben het - opnieuw - voorzien op de campagneteams van de Amerikaanse presidentskandidaten. Dat blijkt uit onderzoek van Microsoft. Het is niet voor het eerst dat dit gebeurt: de Russen hadden het in 2016 ook al voorzien op de Amerikaanse presidentsverkiezingen.
Te gast zijn Rickey Gevers, cybersecurity-expert bij Bitdefender, en Ralph Moonen, technisch directeur bij beveiligingsbedrijf Secura.
Campagne-hackers doemen weer opKinder-smartwatches zo lek als een mandje
De beveiliging van bepaalde smartwatches voor kinderen blijkt in sommige gevallen waardeloos te zijn. Dat blijkt uit onderzoek van de Münster University of Applied Sciences.
BNR Digitaal is ook te beluisteren via de BNR-app of je favoriete podcast-app, waaronder Spotify en Apple Podcasts (rss).