
Future Business Leaders
Wat beweegt de leiders van de toekomst, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk - en wat juist niet? Je hoor het elke dinsdag in Future Business Leaders.
Wat beweegt de leiders van de toekomst, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk - en wat juist niet? Je hoor het elke dinsdag in Future Business Leaders.
Wie zijn de leiders van de toekomst, wat beweegt hen, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk én wat juist niet? In de aanloop naar het Amsterdam Business Forum gaat Thomas van Zijl in gesprek met Future Business Leaders over hoe zij leiderschap zien. Deze keer met Maartje Cremers, Chief Daily Use bij Knab.
Wie zijn de leiders van de toekomst, wat beweegt hen, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk én wat juist niet? In de aanloop naar het Amsterdam Business Forum gaat Thomas van Zijl in gesprek met Future Business Leaders over hoe zij leiderschap zien. Deze keer met Hellen Jukkema, topvrouw van CAM IT Solutions.
Wie zijn de leiders van de toekomst, wat beweegt hen, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk én wat juist niet? In de aanloop naar het Amsterdam Business Forum gaat Thomas van Zijl in gesprek met Future Business Leaders over hoe zij leiderschap zien. Deze keer met Claire Höfte, Manager Customer Support & Traineeship.
Wie zijn de leiders van de toekomst, wat beweegt hen, waar dromen ze over, wat vinden ze belangrijk én wat juist niet? In de aanloop naar het Amsterdam Business Forum gaat Thomas van Zijl in gesprek met Future Business Leaders over hoe zij leiderschap zien. Deze keer met Stijn van Krimpen, mede-oprichter van Peddler