Van oud ambacht naar beleving
BNR In Bedrijf is te gast bij het ruim honderd jaar oude familiebedrijf De Oesterij in het Zeeuwse Yerseke. Zij houden zich niet meer alleen bezig met het oude ambacht van oesters kweken, maar hebben aan een natuurproduct beleving toegevoegd.
Toen met Jean Dhooge in 2010 de vierde generatie aan het roer kwam, ging dat roer ook meteen om. Het bleef niet meer alleen bij het leveren van oesters aan sterrenrestaurants zoals De Librije, maar het uitdragen van het ambacht werd minstens zo belangrijk. Er kwam horeca bij, een museum en rondleidingen.
In de oesterput
Eigenlijk kan dit overal, zegt Marcel Goossens van experience bureau DST, onder andere bedenker van de Heineken Experience. En hij geeft meteen wat tips aan De Oesterij om van hun museum een echte experience te maken. Ondertussen zorgt presentator Maarten Bouwhuis voor zijn eigen beleving: hij gaat met speciaal pak de oesterputten in om de luxe lekkernij te oogsten.
-> Meer afleveringen van BNR In Bedrijf

BNR In Bedrijf
Bij BNR In Bedrijf krijg je een kijkje achter de schermen bij ondernemers en kom je te weten hoe het er backstage écht aan toe gaat.