11 januari | Transitievergoeding als blok aan het been
Het Ochtendnieuws van vandaag: transitievergoeding steeds vaker blok aan been voor bedrijven, bouwsector is stuk optimistischer dan in mei en de CES-beurs barst weer los, zij het digitaal.
Meer weten
Steeds meer bedrijven kunnen de transitievergoeding voor ontslagen werknemers niet meer betalen. Dat bevestigen Koninklijke Horeca, juridisch dienstverlener DAS en Ondernemend Nederland aan BNR.
Nancy Pelosi zet zo snel mogelijk de afzettingsprocedure van Trump in gang. Dat schrijft de Democratische voorzitter van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden in een brief aan haar collega's.
De CES gaat weer van start, digitaal dit keer, in verband met de coronacrisis. Rob Blaauboer, tech journalist en consultant bij Yenlo, is vaste bezoeker, maar dit jaar is ook hij aangewezen op digitale connectie.
Abonneren
In Ochtendnieuws hoor je in 20 minuten het belangrijkste nieuws van de dag. Abonneer je op de podcast via bnr.nl/ochtendnieuws, de BNR App en Spotify.

Ochtendnieuws
In 20 minuten loodsen we je door het belangrijkste nieuws van de dag. De podcast voor een vliegende start van je werkdag.