S4E189: Onze vreugde is groot, diesel is nog niet dood
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
In podcast 189 de nodige aandacht voor de trip van Bas die hij vorige week met zijn broer in de Porsche 928 maakte en voor alle goodies die er voor de Courtesy Car binnendruppelen (“Het lijkt wel Sinterklaas”). Verder komt de sjoemelende, groene minister van Volksgezondheid Ursula Nonnemacher langs, signaleren de Petrolheads nieuwe kansen voor diesels en brengen zij de komjoenittie (tussen twee autoherinneringen door) op de hoogte van de BMW 2 Serie Coupé, en elektrische Manta’s en Alpine’s (héél kort, beloofd). Ook vertelt Carlo waarom hij nu even in een Mini Cooper JCW rijdt. Veel plezier!
Abonneren & Contact
Je kunt Petrolheads bereiken via Mail, Twitter, Facebook. Abonneren op deze podcast kan via bnr.nl/petrolheads, via de BNR App en Apple Podcast en Spotify.
Meer luisteren
Auto Update | Het laatste autonieuws, met Bas van Werven en Noud Broekhof. Abonneer hier. BNR Autoshow | Nieuws en achtergronden over auto's en mobiliteit. Abonneer hier.