#Spitsbrekers Competitie: De tien geselecteerde bedrijven
Spitsbrekers is op zoek naar het bedrijf met de slimste oplossing tegen files. Welk idee krijgt ondernemend Nederland écht in beweging? Welk bedrijf heeft het beste initiatief, met de meeste impact? Noud Broekhof maakt de selectie bekend: deze tien bedrijven strijden om de titel Spitsbreker van het Jaar.
Deze vooruitstrevende bedrijven hebben een breed scala aan initiatieven ingestuurd. Kantoren van Arcadis en VodafoneZiggo zijn bijvoorbeeld naar treinstations verplaatst, en Funding Circle neemt alleen maar treinreizigers aan. Strukton heeft elektrische fietsen klaarstaan op het station. 2000 medewerkers van Medisch Spectrum Twente doen mee aan een fietsbeloningssysteem. Het fitness programma van Tech Data laat je sporten tijdens de spits. Bij BV Nimag krijgen medewerkers korting op een motor, en Arup zet deelauto's in. ACES Direct en True Legends laten medewerkers op flexibele locaties en tijden werken.
Dit zijn slechts voorbeelden. De meeste bedrijven combineren ideeën in een mobiliteitsbeleid. Wil je meer weten over wat zij precies doen, wat werkt en wat juist niet van de grond komt? Wil je horen welke aanpak écht een verschil maakt? Welk initiatief de meeste impact heeft, zowel binnen als buiten het bedrijf?
Luister dan naar Spitsbrekers. Elke donderdag om 17.20 uur hoor je een nieuw bedrijf, een initiatief of project dat bijdraagt aan het oplossen van het fileprobleem. In de maandelijkse podcast bespreken we de competitie én actualiteiten in mobiliteit.
Welk idee verdient de titel Spitsbreker van het Jaar? Laat het ons weten op twitter: #Spitsbrekers
Spitsbrekers.nl
Lees verder op de website
MEER SPITSBREKERS
Ga naar het overzicht

Spitsbrekers
In Spitsbrekers gaan we op zoek naar slimme, inspirerende initiatieven van bedrijven die de files omzeilen. De bedrijven met de beste ideeën hoor je wekelijks op BNR en je leest erover op www.spitsbrekers.nl.