Verwacht Diederik Gommers een 3e of 4e lockdown?
In deze eerste aflevering geeft IC-arts Gommers antwoord op vragen als: Heeft Gommers veel contact met collega’s uit het buitenland over het coronavirus? (spoiler: ja!) In de podcast hoor je meer over wat er internationaal allemaal wordt uitgewisseld. Hij beantwoordt ook de vraag of hij geld verdient met zijn zorgpatent. Daar gaan de wildste verhalen over rond op het internet. En Gommers vertelt over zijn verwachtingen op een derde en misschien wel vierde lockdown.
Stuur je vragen in via Whatsapp: 06 83709229 (opent in Web WhatsApp),via gommers@bnr.nl of via een DM naar @bnrnieuwsradio op Instagram. Dan worden ze in de volgende afleveringen meegenomen, en scheppen Diederik Gommers en presentator Kees Dorresteijn duidelijkheid in deze onduidelijke coronatijden.
Mis niets
Abonneer je via bnr.nl/vraaghetgommers of de BNR App op de podcast en blijf altijd op de hoogte. Abonneren kan ook via Apple Podcast en Spotify.

Vraag het Gommers
Kees Dorresteijn stelt jouw coronavragen aan IC-arts en OMT-lid Diederik Gommers. Stuur ze naar whatsapp (06 83 70 92 29), mail: gommers@bnr.nl of instagram dm (@bnrnieuwsradio)