Afscheid van Mister Ahold
Over de aflevering

Raad van kinderen
Kinderen laten meebeslissen in belangrijke bedrijfsprocessen. Het gebeurd steeds vaker door een Raad van Kinderen. Prinses Laurentien is een grote aanjager van het initiatief. Marieke Dekker van Vodafone-Ziggo mocht gisteravond een prijs in ontvangst nemen bij de Raad van Kinderen Awards. Beiden zijn te gast bij BNR Zakendoen.
WK voetbal mét Nederland
Het WK voetbal begint volgende week met Nederland! Niet met een voetbalteam, maar wel met gras. Barenbrug Gras levert graszoden waarmee enkele grasmatten zijn gemaakt die in enkele Russische WK-stadions liggen. Te gast is Jan van den Boom van Barenbrug Gras.
Boardroompanel
Hoe kan het gebeuren dat een verkoop tot drie keer toe mislukt, en wie is hier wat te verwijten? We hebben het gezien bij HEMA deze week, dat toch niet in Belgische handen komt. We bespreken het in het boardroompanel, met daarin deze week Pauline van der Meer Mohr (HSBC, EY, DSM), Peter Wakkie (president commissaris TomTom) en Steven Schuit (hoogleraar corporate goverance aan Nyenrode Business Universiteit).