De herinneringen van Jeroen Dijsselbloem
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
Met zijn memoires blikt Jeroen Dijsselbloem terug op de eurocrisis en zijn optreden als voorzitter van de eurogroep. Heeft hij genoeg kunnen hervormen? Heeft hij ergens spijt van? En wie draaien er achter de schermen nou écht aan de knoppen?
In het vernieuwde Zakendoen heeft Thomas van Zijl een zakenpartner: een ondernemer, commissaris of bestuurder die vanuit eigen blik en expertise de uitzending versterkt. We trappen af met Marry de Gaay-Fortman, onder andere advocaat en partner bij Houthoff en commissaris bij De Nederlandsche Bank en KLM.
Weg met het stof
Twee jaar na het faillissement schrijft MS Mode weer zwarte cijfers. De modeketen voor 'curvy vrouwen' wil nu ook afscheid nemen van haar stoffige imago en komt met een nieuw winkelconcept.
Depot4
Producten of onderdelen die je met een goede reden koopt, kunnen onbedoeld toch in het magazijn belanden. En als je dan als bedrijf een grote schoonmaak houdt verdwijnt er van alles in de vuilcontainer. Het platform Depot4 wil dat gaan voorkomen.
Economenpanel
Oververhitte hefboomleningen en de enorme val van valuta in opkomende markten. Dat en meer wordt besproken in het economenpanel met Luc Aben, Bert Colijn en Menno Middeldorp.