Opgeruimd staat netjes
Asito blijft nog zeker tien jaar verbonden aan Heracles Almelo. Het schoonmaakbedrijf heeft een contract tot 2029 getekend als hoofdsponsor van de eredivisieclub en als naamgever van het stadion. Charles Vinke, algemeen directeur van schoonmaakbedrijf, is in de studio.
Kleurrijke poedersuiker
Gele, blauwe, oranje, roze… als het maar géén ouderwetse witte poedersuiker is. Binnen een jaar bouwden twee ondernemers een winstgevend product op: Leentjes Poeder Pret. Hoe ze dat zo snel voor elkaar kregen, vertelt oprichter Marleen Hemmer de Haan in de studio van BNR Zakendoen.
Boardroompanel: Ben Smith wil van Elbers af
Vanuit KLM heeft CEO Pieter Elbers veel steun, maar de vraag is of daar in Parijs bij Air France naar wordt geluisterd. De nieuwe topman Ben Smith zou volgens boze tongen van Elbers af willen, omdat hij KLM zelf vanuit Parijs wil besturen. Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel dat deze week bestaat uit: Kees Cools (fellow aan het governance departement van de Universiteit Tilburg), Harm-Jan de Kluiver en Annemieke Roobeek, commissaris bij onder andere ABN Amro en KLM én hoogleraar organisatie strategie en transformatiemanagement bij Nyenrode.