Mollie Payments: op naar het buitenland
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
In de Benelux gaat het al jaren hard met Mollie Payments, maar de rek is er hier wel uit. Dus lonkt het buitenland, waar de markt heel anders in elkaar steekt. Hoe dat gaat lopen bespreekt Thomas met oprichter Adriaan Mol.
Zakenpartner vandaag is Jacqueline Smit, oprichter van Rockportink, eerder directeur bij TMG en in de directie bij Microsoft.
WOO
Mooie, luxe producten verkopen, maar dan wel zo dat de mensen aan 'de andere kant' er ook gelukkig van worden. Dat was ruim tien jaar geleden het idee van Saskia de Knegt, inmiddels is ze oprichter en CEO van WOO, World of Opportunities en is ze klaar om de wereld te veroveren.
Ondernemersdesk
Wie als ondernemer flink wil groeien, loopt tegen tal van vragen op. In de Ondernemersdesk deze week de vraag: Waarom is servitization interessant om hun groei te ondersteunen?
Economenpanel
Met vandaag Arnoud Boot, hoogleraar ondernemingsfinanciering en financiële markten aan de Universiteit van Amsterdam, Luc Aben, hoofdeconoom bij Van Lanschot Bankiers en hoofdeconoom Edin Mugajic.