Hoe de musicalwereld zich door de crisis heen sleept

Zakendoen1 jul 20201 uur 33 minuten
Of luister de podcast via:

Over de aflevering

(BNR)

Kees de Kort

Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken. De zakenpartner is Marja Ruigrok, wethouder Economie en Innovatie in de Haarlemmermeer. Durft zij Kees de Kort te onderbreken met een scherpe vraag?

Livekindly

Op een haar na verloor hij de race om topman van Unilever te worden. Nu richt hij zich met een mondiaal voedingsbedrijf op de vegan voedselrevolutie. Te gast is Kees Kruijthoff, algemeen directeur van Livekindly.

Lobbypanel

Hoe belangrijk is een sterke lobby voor het krijgen van staatssteun? EN: Rekeningrijden is weer terug op de agenda. Dat en meer bespreken we in het Lobbypanel met Arco Timmermans, hoogleraar Public Affairs aan de Universiteit Leiden en Reinier Castelein, voorzitter van vakbond De Unie.

Luister ook | Lobbypanel

Contact & Abonneren

BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie van BNR Zakendoen bereiken via e-mail, Twitter (https://twitter.com/bnrzaken) en https://www.facebook.com/BNRZakendoen/

Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.


Mede mogelijk gemaakt door