Peter Oosterveer (Arcadis) over vertrouwen in coronatijd
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
Arcadis verraste vorige week vriend en vijand met sterke resultaten voor het eerste half jaar. Topman Peter Oosterveer ziet ook de tweede helft van het jaar met vertrouwen tegemoet, als er maar geen tweede golf komt. Hij is te gast in BNR Zakendoen.
Kees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken. De zakenpartner is Ilona Haaijer, onder andere commissaris bij Corbion en Boskalis.
IT en mobiliteit
De IT-dienstverlener ilionx slaat de handen ineen met monitoringsbedrijf Mezuro. Op basis van historische data willen ze voorspellen hoe mensen zich bewegen en waar mogelijk nieuwe besmettingshaarden ontstaan. Te gast is datawetenschapper Jakko de Jong van illonx.
Coronaloket
Tijdens de coronacrisis werd maar weer eens duidelijk hoe sterk de Nederlandse economie afhankelijk is van het buitenland, zegt Jurriaan Brusse, een van de initiatiefnemers van Koop Het In Nederland. Een nieuw platform met Nederlandse maakbedrijven, dat de binnenlandse bestedingen moet stimuleren.
Beleggerspanel
Door de Big Tech-hoorzitting kregen Amazon, Facebook, Alphabet en Apple er gezamenlijk 200 miljard dollar bij. En gaat Microsoft aan de haal met de Amerikaanse activiteiten van TikTok? Dat en meer in het Beleggerspanel met Mary Pieterse-Bloem, lid ABN Amro Beleggingscomite en bijzonder hoogleraar financiële markten aan de Erasmus School of Economics, en Wim Zwanenburg, Beleggingsstrateeg bij Stroeve Lemberger.
Luister ook | Beleggerspanel
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie van BNR Zakendoen bereiken via mail, Twitter en Facebook
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.