Eric van Schagen (VNO-NCW Brabant Zeeland) en Audrey Keukens (VNO-NCW West) over Prinsjesdag
Zakendoen staat vandaag in het teken van Prinsjesdag. Regiovoorzitters Eric van Schagen van VNO-NCW Brabant Zeeland en Audrey Keukens van VNO-NCW West zijn te gast om te praten over de verwachtingen van ondernemers in hun regio.
We moeten voorkomen dat de zwakste schakel in een keten de rest meeneemt, vindt Keukens. En volgens Van Schagen moeten ondernemers er misschien wel aan wennen dat het allemaal wat minder wordt. De regiovoorzitters vertellen wat er in de miljoenennota moet staan om bedrijven die het moeilijk hebben te helpen.
Eric van Schagen (VNO-NCW Brabant Zeeland) en Audrey Keukens (VNO-NCW West) over PrinsjesdagKees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken. Wat verwacht hij van Prinsjesdag?
Troonrede
Hoe wollig is de Troonrede dit jaar? Raakt de koning de juiste toon? Voelen alle Nederlanders zich aangesproken? En heeft minister Hoekstra zijn huishoudboekje op orde? We luisteren naar en bespreken de Troonrede met Casper de Vries (hoogleraar monetaire economie aan de Erasmus School of Economics), Lars Duursma (Debatrix) en Arco Timmermans (bijzonder hoogleraar Public Affairs in Leiden).
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie van BNR Zakendoen bereiken via e-mail, Twitter en Facebook.
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/podcast/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.