Toine Tax (Doornroosje) over culturele podia zonder subsidie
Over de aflevering

Kees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.
Jora Vision
Het Nederlandse bedrijf Jora Vision heeft slechts 50 mensen in dienst, maar is toch Europees marktleider op het gebied van decoratie voor themaparken. Het bedrijf mag nu een groot experience center in Lissabon maken. Te gast is Robin van der Want, projectdirecteur van Jora Vision.
Beleggerspanel
Ant Group, de financiële dienstverlener van het bekende Chinese bedrijf Alibaba, is op weg naar de grootste beursgang ooit. Daarnaast gaat het goed met winkelbeleggers, maar we moeten niet te vroeg juichen, want welke faillissementen komen er nog aan? We bespreken het in het beleggerspanel met Thijs Knaap (senior strateeg bij APG), Mary Pieterse Bloem (hoogleraar financiële markten Erasmus School of Economics) en Wim Zwanenburg (Beleggingsstrateeg bij Stroeve Lemberger).
Luister ook | Beleggerspanel
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail en Twitter.
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.