Wijnand Jongen (Thuiswinkel.org) over de kerstdrukte voor webwinkels
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
De feestdagen zorgen voor extreme drukte bij webwinkels en bezorgers. PostNL en DHL begin december al dat zij de overvloed aan pakketjes niet aan kunnen. Hoe loopt dit af?
Wijnand Jongen, directeur thuiswinkel.org, over de toenemende druk op webwinkels met het sluiten van niet-essentiële winkels.
Kees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.
Pitches
Coronacrisis of niet: er zijn nog steeds legio Start-ups met een goed idee en boordevol ambitie. Iedere week presenteren twee start-ups zich in Zakendoen. Vandaag op afstand bij ons: Anne Marie Droste van Grip en René Janssen van Lepaya.
Ondernemerspanel
Tienduizend ondernemers grijpen nog altijd naast steunpakketten. En: dreigen Nederlandse start-ups en scale-ups de dupe te worden van nieuwe digitale wetten in Europa? Hierover en meer praten we in het Ondernemerspanel met Hans Biesheuvel, voorzitter Ondernemend Nederland, en Johan van Mil, oprichter van Peak Capital
Luister ook | Boardroompanel
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail en Twitter.
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.