Dave Storm (Slagharen) over de emotionele achtbaan van 2020

Zakendoen21 dec 20201 uur 40 minuten
Of luister de podcast via:

Over de aflevering

(BNR)

Kees de Kort

Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.

Staatssteun voor startups

De Dutch Startup Association vroeg de overheid om 1.6 miljard euro aan steun voor startups, maar wetenschappers van de Universiteit van Utrecht vinden dat geen goed idee. Te gast is Frank Van Rijnsoever, universitair hoofddocent aan de Universiteit Utrecht. Hij doet onderzoek naar startups en innovatie.

Economenpanel

Deze lockdown is de strengste tot nu toe, maar De Nederlandsche Bank en het IMF zijn positief over de Nederlandse economie van volgend jaar. En: met de nieuwe Green Deal zet de EU weer een stap vooruit in de energietransitie. Dat en meer bespreken we in het economenpanel met: Edin Mujagic (hoofdeconoom van OHV vermogensbeheer) en Hans Stegeman (hoofd onderzoek en investeringsstrategie bij Triodos bank).

Luister ook | Economenpanel

Contact & Abonneren

BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail en Twitter.

Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.


Mede mogelijk gemaakt door