Bart Schmeink (Securitas) over de strijd tegen corrupte beveiligers
Beveiligingsbedrijf Securitas zou in de haven van Rotterdam diep geïnfiltreerd zijn door drugscriminelen, zo onthulde het AD vorige maand. Bart Schmeink, algemeen directeur bij Securitas Nederland, is te gast in BNR Zakendoen.
Kees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.
Boardroompanel
Bedrijven moeten hun winsten eerlijker verdelen, vindt VNO-NCW. En aandeelhouders van AkzoNobel werpen zich voor de overname van een Finse concurrent. Dat en meer bespreken we in het boardroompanel met:
- Jeroen Vercauteren, specialist op het gebied van overnames en fusies, verbonden aan Factor Bedrijfsovernames
-Stefan Peij, directeur en oprichter van de Governance University
Thierry Aartsen (VVD)
De Tweede Kamerverkiezingen komen er aan dus probeert presentator Thomas van Zijl in een serie gesprekken inzicht te krijgen in de economische plannen van politieke partijen. Te gast, Thierry Aartsen, de nummer 11 op de kandidatenlijst en woordvoerder ondernemers, MKB en familiebedrijven van de VVD.
Top 50 meest talentvolle ondernemers
Het Financieel Dagblad publiceert dit weekend de lijst met de vijftig meest talentvolle ondernemers van 2021. Wie zijn deze ondernemers van de toekomst en welke thema’s houdt hen bezig? Te gast, Thomas de Heide, redacteur bij FD persoonlijk en coördinator van de lijst FD jonge talenten 2021.