Don van Schaik (Dormio Group) over vakantiehuizen als beleggingsobjecten
Speel de aflevering afOf luister via BNR app Spotify Apple Podcasts
Over de aflevering
Zijn bedrijf zit in de lift nu vakantiehuizen populaire beleggingsobjecten zijn. Hoe zet hij de groei door in de smalle markt van vakantieparken? Topman Don van Schaik van de Dormio Group is te gast in BNR Zakendoen.
Kees de Kort
Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.
Beleggerspanel
Met het losbarsten van het cijferseizoen wordt mogelijk duidelijk hoe bedrijven herstellen van de coronacrisis. Tegelijk gaan de OPEC-landen meer olie produceren en waarschuwt de AFM jongeren om niet zomaar te gaan beleggen. Ook al levert sparen nauwelijks iets op, beleggen kan je toch echt geld kosten. We bespreken het in het beleggerspanel met: Thijs Knaap, Chief Economist APG en Marco Groot, voormalig hoofd aandelen Rabobank international en tegenwoordig partner bij consultant 8 Days a Week.
Investeren in creatieve start-ups
Het Seed Business Angel-programma van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat verdubbelt het bedrag dat investeerders in technische en creatieve start-ups steken. Sinds kort zijn de voorwaarden nog aantrekkelijker. Te gast is angel-investeerder Herman Kienhuis van River Venture Partners.
Zakenpartner
Ze maakte al jong carrière en was voor haar dertigste marketingbaas, bij onder andere Heineken. Tot ze plotseling zichzelf tegenkwam tijdens een reis naar Bali en wist dat het anders moest. Ze vond haar missie: een meer liefdevolle wereld. En bouwde daarmee een bedrijf op dat dit jaar de mijlpaal van 1 miljoen omzet gaat halen. Te gast is Nanne van der Leer van Lief Leven.
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail.
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.