Bart-Jan Oplaat (NVP) over oprukkende vogelgriep

Zakendoen24 nov 20211 uur 27 minuten
Of luister de podcast via:

Over de aflevering

Image

Kees de Kort

Elke dag, even over twaalf, bespreekt presentator Thomas van Zijl met macro-econoom en commentator Kees de Kort de economische stand van zaken.

Lobbypanel

Het demissionair kabinet hoopt een lockdown te kunnen voorkomen, intussen lobbyen ondernemers al voor extra coronasteun. En: Banken weigeren steeds vaker krediet te verlenen aan defensiebedrijven, daarom trekt de branchevereniging NIDV aan de bel. Dat en meer bespreken we in het lobbypanel met:

-Doekle Terpstra, voorzitter van branchevereniging Techniek Nederland

-Jan Driessen, communicatiestrateeg en eigenaar van Q&A Communicatie

Office App

Het Amsterdamse Office App is recent verkocht aan de Amerikaanse branchegenoot HqO. Samen zijn de twee een half miljard dollar waard en zijn daarmee de marktleider in property technology. Te gast is Thijs van der Burgt, algemeen directeur van Office App.

Zakenpartner

De zakenpartner van deze week is Marleen Evertsz.

Contact & Abonneren

BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:00 uur. Je kunt de redactie bereiken via zaken@bnr.nl en via Twitter.

Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.


Mede mogelijk gemaakt door