Michael Huis (AGC Nederland) over innovatie in de glashindustrie
Over de aflevering
Ook de handel in glas heeft flink last van de hogere energieprijzen en gestegen kosten. Maar tegelijkertijd kijkt AGC aan tegen een wereld die verduurzaamt, en dus steeds meer isolerend glas nodig heeft. Wat betekent de verduurzaming van miljoenen woningen voor de glashandel? Michael Huis, algemeen directeur van AGC Nederland, is te gast in BNR Zakendoen.
Macro met Mujagic
Elke dag een intrigerende gedachtewisseling over de stand van de macro-economie. Op maandag en vrijdag gaat presentator Thomas van Zijl in gesprek met econoom Arnoud Boot, de rest van de week praat Van Zijl met econoom Edin Mujagić.
Boardroompanel
Weet de topman van Shell het hoofd koel te houden nu de laatste vergadering weer werd verstoord door activisten? En: gaat het kabinet vervuilende chemiebedrijven harder aanpakken? Dat en meer bespreken we om 13.00 in het Boardroompanel met:
-Inge Brakman, Commissaris bij DSM en partner bij de bestuurskamer.
-Annemieke Roobeek, hoogleraar strategie en transformatiemanagement aan Nyenrode business universiteit
Luister l Boardroompanel
Inzichtgesprek
YAYS-group maakt met zijn serviced appartments een terugkeer naar Spanje. Het bedrijf wil hier mee de Europese markt vergroten en hoopt binnen 3 jaar het aantal appartementen te verdubbelen.
Te gast is Joris Tensen hoofd-ontwikkeling bij YAYS.
Zakenpartner
Ze studeerde Psychologie aan de Universiteit Leiden met een verdieping in de Arbeidsgezondheidspsychologie. Tijdens haar studie loopt ze stage in de HR bij Great Place To Work. Ze vindt dat ze haar ei hier kwijt kan en besluit om na haar stage te blijven hangen. Waarna ze werkt als consultant en nu uiteindelijk klant succes manager is.
De zakenpartner deze week is Eva Brandel Klant Succes manager bij Great Place To Work.
Contact & Abonneren
BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 12:00 tot 14:30 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail en Twitter.
Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify.