Dader schietpartij pleegde zelfmoord
De vermoedelijke dader van de schietpartij zaterdagmiddag in Alphen aan den Rijn heeft zichzelf van het leven beroofd. Dat heeft de gemeente gemeld op haar website.
Er is geschoten met een automatisch vuurwapen. Daarbij is een nog onbekend aantal doden en gewonden gevallen. De gewonden zijn naar verschillende ziekenhuizen en opvanglocaties gebracht.
Update: Het Openbaar Ministerie sluit "honderd procent uit’’ dat er een tweede dader of schutter betrokken was bij de schietpartij in Alphen aan den Rijn. Dat heeft de gemeente zaterdagmiddag laten weten via Twitter.
Er deden speculaties de ronde dat dit wel het geval zou zijn. Bij de schietpartij kwamen zes mensen om het leven, onder wie de schutter.