Uitzending 3 oktober | Banken en krediet, Haaksbergen en Haagse terroristen
Banken moeten vaker nee verkopen aan huishoudens en bedrijven die een krediet af willen sluiten.
Dat zegt Minister Dijsselbloem van Financien in een interview met het blad van de Nederlandse Vereniging van Banken. Huishoudens en bedrijven zijn volgens hem gewend geraakt aan makkelijk krediet. Banken faciliteerden dat door grote risico's te accepteren. Rob Wolthuis, secretaris ondernemerschap en financiering van MKB Nederland.
Monstertruck
Slachtoffers van het drama met de monstertruck in Haaksbergen dienen een bezwaarschrift in bij de gemeente tegen de vergunning van het evenement. Dit meldt letselschade-specialist Yme Drost aan BNR. Yme Drost, u staat slachtoffers bij.
Haagse mannen
Justitie gaat zes Haagse mannen vervolgen als 'terroristische organisatie'. De verdachten - volgens het OM ronselaars en teruggekeerde Syriëgangers - lopen daardoor kans op een levenslange celstraf. Justitie beschouwt de 32-jarige Azzedine C. als het kopstuk van de groep. Wouter Bos van het Openbaar Ministerie Den Haag.
En natuurlijk: BNR Zoekt uit, het meeste actuele sportnieuws en het media-overzicht.
B.L.T. , iedere werkdag tussen 12:00 en 13:30 op BNR.