Uitzending 5 september: komt er een Amerikaanse aanval op Syrië?
De buitenlandcommissie van de Amerikaanse Senaat schaarde zich gisteren achter het voornemen van president Obama om Syrië aan te vallen. Maar hoe groot is de kans dat ook het Huis van Afgevaardigden hiermee instemt en Obama zijn gang kan gaan?
Daarover praat Bernard Hammelburg met Amerika-kenner Koen Petersen.
En over de Nederlandse positie in het conflict met Syrië zijn Joel Voordewind, Kamerlid van de ChristenUnie, en Natalie Righton, parlementair verslaggever van de Volkskrant, te gast.
Verder kijkt Geert Jan Knoops, hoogleraar internationaal strafrecht, naar een eventuele aanval op Syrische doelen met een internationaal juridische bril.
En natuurlijk de vaste bijdragen Pieter van den Blink, van 360 magazine, en van Martin Visser, journalist bij De Telegraaf.
Luister naar de aflevering via de gele knoppen bovenaan
De Wereld, elke donderdagmiddag van 15 tot 16 uur

Bernard Hammelburg
Buitenlandcommentator Bernard Hammelburg gaat in zijn column in op de zaken van wereldbelang en plaatst de internationale politiek in context.