Aflevering 26 augustus | Rubble Bucket Challenge in Gazastrook
De afgelopen weken worden we overspoeld met filmpjes van bekende en minder bekende mensen die een emmer ijswater over hun hoofd gooien voor het goede doel. Leuk, maar eerlijk gezegd zijn veel mensen er al wel een beetje klaar mee. Maar toch, is de rage nog lang niet voorbij. Want in de Gazastrook hebben ze bucket challenge nu ook opgepikt. Alleen noemen ze het daar de 'rubble challenge'.
Gooi een emmer zand en puin over je hoofd om aandacht te vragen voor de situatie in Gazastrook. Dit was de eerste, gemaakt door ene Abu Yazan en zijn twee neefjes.
<p>Yazan nomineert niemand, maar hij doet wel een oproep om mee te doen met zijn challenge. En die oproep werkt, wie zoekt op Rubble Challenge op Youtube ziet dat in de afgelopen week alleen al bijna <a href="https://www.youtube.com/results?search_query=rubble+challenge&filters=week&lclk=week" title="">1000 filmpjes</a> geplaatst zijn.</p>
Tech Update
Alles wat je moet weten op het gebied van tech.