6 november | Michel Perridon, Mazda & 308 GTI
Hij heeft al drie Bugatti's en een vierde is op komst. En brengt Mazda de wankelmotor terug? Meer daarover in de Nationale Autoshow.
Te gast is Michel Perridon, oprichter en eigenaar van elektronicabedrijf Trust. Hij is groot autoliefhebber. In zijn garage staan al drie Bugatti Veyrons en een vierde Bugatti, de Chiron, is op komst.
308 GTI
Peugeot heeft de smaak te pakken. Na de 208 hebben de Fransen ook de 308 met een GTI-sausje overgoten. Presentator Wouter Karssen ging erin rijden.
Mazda
Met de RX-Vision concept verraste Mazda vriend en vijand tijdens de Tokyo Motor Show. De sportwagen is uitgerust met een wankelmotor. We praten erover met Jur Raatjes van Mazda Motor Nederland, die net terug is uit Japan.
Luister de uitzending van vrijdag 6 november 2015 hierboven terug. Gastheren: @MeindertSchut & @WouterKarssen.