De Nationale Autoshow | Ivo Groen, Concours d'Elégance & Land Cruiser
Een Nederlandse designer staat aan de basis van de nieuwe Peugeot 108. Meer daarover in de Nationale Autoshow.
Te gast was Ivo Groen. Hij is program design director bij Peugeot. Groen is al ruim 27 jaar in dienst bij het Franse automerk en werkte eerder in de Chinese en de Braziliaanse designstudio van Peugeot. Zijn nieuwste creatie is de kleine 108, die in samenwerking met Citroën (de C1) en Toyota (de Aygo) ontwikkeld werd.
Land Cruiser
Geen berg is te hoog en geen put te diep voor de Toyota Land Cruiser. Ook de vernieuwde versie staat weer z'n mannetje, door weer en wind en op ieder terrein. Presentator Wouter Karssen reed met deze ultieme terreinwagen.
Concours d'Elégance
Liefhebbers van klassieke auto's moeten komend weekend naar Apeldoorn. In de tuinen van Paleis het Loo vindt namelijk het elfde Concours d'Elégance plaats. Naast klassiekers is er op het terrein ook plaats voor moderne auto's. Bart Rietbergen van Classic Car Events, al jaren betrokken bij de organisatie van het Concours, vertelde er meer over.
Luister hierboven naar de uitzending van vrijdag 20 juni 2014. Gastheren: @WouterKarssen & @MeindertSchut.