Met de verse Gran Coupé slaan de Duitsers een compleet nieuwe weg in. Het is namelijk de eerste vierdeurs Coupé in de geschiedenis van het merk. De wagen moet gaan concurreren met de Audi A7 Sportback en de Mercedes-Benz CLS-klasse.
Motoren
Onder de motorkap zit het wel snor. Zo komt in de 640i een zescilinder TwinPower Turbo benzinemotor te liggen. Het topmodel wordt de 650i met een nieuwe V8-motor die maar liefst 450pk levert. Dat is dus nog eens 43pk meer dan in de 650i Cabriolet en Coupé.
Gat
De nieuwe Gran Coupé moet overigens het gat gaan opvullen tussen de 6-serie Coupé en de 7-serie. Of dat gaat lukken, weten we pas vanaf volgend voorjaar, want dan moet de auto op de markt komen. Over de prijzen is helaas nog niets bekend.