31 december | V&D haalt 2016 niet en geen onbezorgd oud en nieuw
Warenhuis V&D is failliet - de rechtbank van Amsterdam heeft de surseance van betaling vanmiddag omgezet in een faillissement.
In de studio redacteur Jorn Lucas.
Nieuwjaar onder hoogspanning
Brussel, Parijs, Londen, Berlijn, hoofdsteden om ons heen verscherpen de maatregelen vanwege de terreurdreiging. Maar in Nederland zijn er nog geen extra maatregelen getroffen. In België is niet alleen de vuurwerkshow afgelast maar zijn er ook zes motorbendeleden opgepakt op verdenking van een aanslag in Brussel. Quirine Eijkman, terrorismedeskundige bij de Universiteit Leiden.
Nieuwjaarsduik
Unox moet de beveiliging van kleinere nieuwjaarsduiken opnemen in de criteria voor het verstrekken van soep en mutsen. Bij veel kleine duiken waar het worst- en soepenmerk zijn naam aan verbindt is geen gekwalificeerd toezicht aanwezig. Dat zegt Raymond van Mourik, directeur van Reddingsbrigade Nederland. Jan-Paul Bruins is brand manager bij Unilever, waar Unox onderdeel van is.
Azië
Ondanks alle terreurdreigingen blijft oud & nieuw een feestelijk moment. In Japan en Zuid-Korea is het al 2016, het is daar net 12 uur geweest.
Dat en meer tussen 16.00 en 19.00 uur bij Spitsuur met Thomas van Zijl